JS Organic Life - шаблон joomla Окна

O nas

Zajmujemy się promowaniem i importowaniem warzyw biololgicznych certyfikowanych, wywodzących się od producenta znajdującego się na Sycylii. Naszą hurtownię stworzylismy z myśla o Was-konsumentach warzyw i owoców BIOLOGICZNYCH, aby zaspokoic Państwa potrzeby jesteśmy w stanie sprowadzać produkty nie tylko latem, zima jest również okresem, w którym nasze produkty są zdrowe, świeże, ekologiczne i przede wszystkim smaczne .

BIO Gospodarstwo Milana Giovanni stanowi kulminację doświadczeń 3 pokoleń rolników i eksporterów. Twórca gospodarstwa, Milana Salvatore, był pionierem, który opracował system produkcji i handel marchwią z jego małej miejscowości Ispica , w regionie Ragusa. Jest on prefektem rolno-spożywczej śródziemnomorskiej tradycji .

Dziś tradycję kontynuuje jego syn, Milana Giovanni, właściciel gospodarstwa. Specjalizuje się w tym agrobiznesie z pomocą trójki dzieci: Salvatore, Daniela i Ignazio . Posiadają oni ponad 350 hektarów biologicznych upraw, w szklarniach jak i na otwartym polu.

Eko Hurt M.K.R. Sp. z o.o.

26-600 RADOM 

ul. Wrocławska 8

Telefony: 

+48 537 704 304

Certyfikat Rzetelna Firma

 

Nasze produkty