JS Organic Life - шаблон joomla Окна

Żywność ekolgiczna

Żywność ekologiczna. Nie raz pewnie słyszeliśmy to hasło, jednakże nie zawsze jest ono używane zgodnie z jego przeznaczeniem. Warzywa i owoce biologiczne muszą spełniać szereg certyfikowanych norm, przede wszystkim muszą być nawożone jedynie nawozami zielonymi, obornikiem, kompostem czy innymi minerałami dostępnymi w przyrodzie, co nasza firma zapewni Państwu w najwyższej jakości.

 Pewnie nie raz zostali Państwo oszukani przez pseudo producentów , nabierających nas jak pyszny i zdrowy produkt nam proponują . Żyjemy w czasach wszechobecnego dobrobytu , producenci zabijają się , aby tylko łaskawy konsument raczył spojrzeć na ich produkt . Kolorowe etykiety , piękne hostessy proponujące nam smakołyki nie z tej ziemi i to jeszcze z pięćdziesięcioprocentowym rabatem . I jak tu nie skorzystać ?

Smacznie , szybko i dodatkowo tanio , czego więc więcej tutaj potrzeba ? Jakości ! Dokładnie jakość w dzisiejszych czasach jest tak często pomijana , co odbija się na naszym zdrowiu . Wymagajmy więc więcej , czytajmy etykiety , bądźmy świadomi i nie dajmy sobą manipulować . Świadomość właśnie jest kluczem do naszego szczęścia .

Nasza firma zajmuje się więc jakością . Proponujemy Państwu warzywa i owoce wolne od wszelakiej chemii , pestycydów czy azotanów prowadzących m.in. do nowotworów czy chorób psychicznych . Nasze produkty wprawdzie są nieco droższe od tych konwencjonalnych naszpikowanych chemią , lecz to wszystko wynika z nakładu pracy i czasu ludzi dbających o jakość naszych produktów .

Najlepsze nasiona i środki produkcji nie są tanie , lecz bardzo opłacalne . To wszystko odpłaca nam się cudownym , niespotykanym smakiem , aromatem a przede wszystkim zdrowiem . Eko pomidory w dzisiejszych czasach to produkt na wagę złota , w sklepach niestety ciężko jest znaleźć pomidory smakujące czy pachnące pomidorami . Już przy pierwszej weryfikacji czujemy chemie i nieprzyjemny smak niczym nie przypominający pysznego warzywa zerwanego prosto z krzaczka . To samo tyczy się ogórków czy papryki .

A marchewka ? Ta drogocenna Pani bogata w prowitaminę A , czy witaminę E , która jest nazywana witaminą młodości , dlaczego tak często jest u nas niedoceniana ? Gorzka , bez smaku niczym nie przypominająca słodkości z dzieciństwa . Na szczęście to nie u nas ! Zaufaj nam , raz spróbujesz naszego produktu , a już nigdy więcej nie będziesz chciał się z nim rozstać . Pomidory , ogórki , papryka , cukinia , brokuły , kalafiory , bakłażany , arbuzy , melony , pomarańcze , mandarynki , cytryny – to niektóre z warzyw i owoców biologicznych , które chcemy Państwu zaoferować .

Najnowsze od Super User

Eko Hurt M.K.R. Sp. z o.o.

26-600 RADOM 

ul. Wrocławska 8

Telefony: 

+48 537 704 304

Certyfikat Rzetelna Firma

 

Nasze produkty