JS Organic Life - шаблон joomla Окна
Eko Hurt 18 sierpień 2014

Dlaczego BIO?

Ekologia jest odpowiedzią na rosnące zagrożenie szeroko rozumianego życia. Wiąże się to przede wszystkim z dobrem człowieka i otaczającej go przyrody. Nie oznacza to jednak, że wybierając produkty biologiczne rezygnujemy ze wszelkich wygód, które proponują nam producenci żywności wszechobecnej w sklepach. Jakość po prostu przewyższa tu najśmielsze wymagania.

Nasza produkcja warzyw i owoców ekologicznych spełnia ściśle określone, rygorystyczne zasady produkcji. Przede wszystkim uprawiane są one bez wykorzystania chemicznych środków ochrony roślin ( pestycydów, fungicydów, herbicydów ) jak i innych nawozów czy koncentratów. Wszystko jest w zgodzie z naturą, tak jak dziesiątki lat temu.

W produktach ekologicznych występują przede wszystkim naturalne substancje przeciwnowotworowe, niwelujące groźne dla naszego organizmu wolne rodnik, które powodują szybsze starzenie się organizmu, cenne witaminy i składniki mineralne występujące w znikomej ilości w produktach konwencjonalnych.

Dlatego właśnie warto wybierać nasze produkty . Kto raz pozna smak warzyw i owoców uprawianych metodami ekologicznymi , nie będzie chciał się z nimi rozstać.

Ostatnio zmieniany 27 grudzień 2014
Więcej w tej kategorii: Marchew z Ispiki »

Eko Hurt M.K.R. Sp. z o.o.

26-600 RADOM 

ul. Wrocławska 8

Telefony: 

+48 537 704 304

Certyfikat Rzetelna Firma

 

Nasze produkty