JS Organic Life - шаблон joomla Окна

Cele firmy

Głównym celem działalności jest zwrócenie uwagi na rosnące wymagania klientów . Przez rozwój sektora rolnego dążymy do ciągłego doskonalenia firmy. W roku 2000 został wybudowany nowy magazyn chłodniczy do pakowania i przechowywania świeżych owoców i warzyw.

Latem produkujemy warzywa i owoce wszelakiej maści w okresie zimowym również gospodarstwo produkuje pomidory w tym pomidory koktajlowe, cukinie, paprykę, bakłażana jak i inne warzywa. Wszystko dzięki swojej 400,000 m2 szklarni.

Produkty są uprawiane pod ściśle rygorystycznymi zasadami organicznymi z wykorzystaniem kompostu, który pochodzi z innej części tego samego gospodarstwa. Obszar, w którym znajduje się produkcja charakteryzuje się wysokimi średnimi temperaturami w okresie zimowym, dużą liczbą godzin nasłonecznienia oraz żyzną glebą.

Obecnie 95% produktów jest pakowanych i sprzedawanych na rynku zagranicznym na dużą skalę (Austria, Niemcy, Francja, Dania i inne kraje), a kolejne 5% na rynku krajowym.
Kryteria biologiczne oraz zgodność AIAB są najwyższą autentycznością miejsca w którym znajduje się nasza produkcja: Ispica w południowo-wschodniej części Sycylii, pomiędzy dwoma morzami, w pobliżu płaskowyżu Ibleo. Klimat jest sprzyjający tego typu uprawom, gospodarstwo położone jest z dala od przemysłu i zanieczyszczeń środowiska .

Cała rodzina Milana ma zaszczyt zaprosić wszystkich klientów, którzy chcieliby odwiedzić firmę producencką do ich gospodarstwa, zanurzając się w historii cywilizacji śródziemnomorskiej.

Eko Hurt M.K.R. Sp. z o.o.

26-600 RADOM 

ul. Wrocławska 8

Telefony: 

+48 537 704 304

Certyfikat Rzetelna Firma

 

Nasze produkty